Nowy Ski Team na warszawskiej Białołęce otrzymał pozwolenie na użytkowanie

Friday, January 25, 2019 - 16:39

Prace na budowie pawilonu handlowego dla Ski Team przy ul. Toruńskiej 107B, realizowanego przez Grupę Kapitałową PHN, zostały zakończone i uzyskane zostało pozwolenie na użytkowanie. Nowy, specjalistyczny sklep z odzieżą i sprzętem narciarskim, snowboardowym oraz rowerowym, powita pierwszych gości już w najbliższą sobotę 26 stycznia br.

 

Grupa Kapitałowa PHN oficjalnie przekazała nowemu najemcy – firmie Ski Team – pawilon handlowy wraz z infrastrukturą techniczną i parkingiem. Projekt został zrealizowany w formule BTS (built to suit) przy uwzględnieniu założeń i standardów najemcy. Umowa najmu została podpisana na 15 lat od dnia przekazania sklepu z możliwością przedłużenia najmu na kolejne 5 lat.

Zakończyliśmy realizację pierwszego projektu w formule BTS, przedsięwzięcia „szytego na miarę” dla Ski Team. Cieszę się, że inwestycja została oddana do użytku miesiąc przed planowanym terminem, dzięki czemu warszawiacy będą mieli okazję przygotować się do zimowych wyjazdów u znanego sprzedawcy sprzętu sportowego najwyższej jakości. – powiedział Marcin Mazurek, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomosci S.A.

Za projekt architektoniczny odpowiadała pracownia Studio Arch+ Janusz Łepecki, a budowę zrealizował generalny wykonawca – firma EUROBUDOWA. Nowy Ski Team zlokalizowany jest na granicy Warszawy z Gminą Marki, tuż przy Trasie Toruńskiej (S8), co umożliwia dogodny dojazd do głównych tras wylotowych. Powierzchnia zagospodarowania terenu pod projekt wyniosła ok. 3,1 tys. mkw., a inwestycja dostarczyła całkowitą powierzchnię najmu wynoszącą ok. 1,1 tys. mkw. Sklep jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a na terenie inwestycji przygotowany został parking dla klientów.

Oficjalne otwarcie sklepu zaplanowane zostało na sobotę 26 stycznia br. Ski Team zaprasza pierwszych klientów już jutro od godz. 11:00. Z tej okazji na gości czekać będą liczne promocje oraz atrakcje.

  

***

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR
Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34, E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl