PHN laureatem nagrody Orły Tygodnika „WPROST” 2018 roku w kategorii Lider Biznesu

czwartek, Maj 17, 2018 - 13:53

Polski Holding Nieruchomości S.A. otrzymał prestiżową nagrodę Orłów Tygodnika „WPROST” w kategorii „Lider Biznesu” w województwie mazowieckim.

- W imieniu Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. chciałbym podziękować za to prestiżowe wyróżnienie. To dla nas zaszczyt. Staramy się skutecznie spełniać wszelkie oczekiwania naszych najemców oraz nabywców nieruchomości - powiedział Zbigniew Kulewicz, wiceprezes zarządu, który w imieniu spółki odebrał nagrodę.

Przyznając nagrodę dla PHN S.A., kapituła plebiscytu ORŁY WPROST szczególną uwagę zwróciła na znaczący wzrost wskaźników efektywności zarządzania m.in. w obszarach najmu i wskaźników finansowych oraz konsekwentną realizację ambitnego programu inwestycyjnego.

Orły Tygodnika „WPROST” to nagrody dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów międzynarodowych, wnoszących szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Orły Tygodnika „WPROST” to nawiązanie do wyjątkowego wyróżnienia, które otrzymał wydawca „WPROST”, Michał Maciej Lisiecki, od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego. Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego - wizerunek Orła Białego - które wisiało w siedzibie Prezydenta i Rządu II RP od roku 1945 przy 43 Eaton Place w Londynie, tzw. „Zamku”.  W 2018 r. Orły Tygodnika „WPROST” zostały przyznane już po raz trzeci.

 

***

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

***

Dodatkowych informacji udziela

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34, E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl