Inauguracja pierwszego sezonu żeglarskiego w Marinie Yacht Park

Friday, April 26, 2019 - 13:21

Już dziś pierwszych żeglarzy powitała nowa przystań jachtowa, położona w ścisłym centrum Gdyni - Marina Yacht Park. Tym samym obiekt rozpoczął inaugurację, pierwszego w swojej historii, sezonu żeglarskiego. W Marinie Yacht Park zacumowało kilka jachtów, a grupa dzieci skorzystała ze szkółki żeglarskiej. Inwestorem portu jachtowego jest Polski Holding Nieruchomości.

Przystań jachtowa Marina Yacht Park posiada 120 miejsc cumowniczych z dostępem do wody i prądu oraz doskonale przegotowaną infrastrukturę. Głębokość mariny pozwala na przyjęcie jednostek o zanurzeniu do 8 metrów. Marina wyróżnia się najnowocześniejszą infrastrukturą portu jachtowego w Europie, co potwierdza m.in. sposób zarządzania obiektem. Zastosowany system do kotwienia pomostów, zwany Seaflex, uznawany jest za jeden z najlepszych na świecie. System jest nie tylko ekologiczny, ale także bezpieczny. Specjalne elastyczne liny składające się z tytanowych włókien zapewniają stabilną pozycję każdej łódki.

Początek sezonu żeglarskiego staje się dla nas początkiem działania Mariny Yacht Park. Jestem przekonany, że nasi goście docenią walory Mariny Yacht Park - w tym zastosowanie najnowocześniejszych, ekologicznych, a zarazem bezpiecznych rozwiązań. Pierwsi żeglarze, których mieliśmy okazję gościć dzisiaj, bardzo pozytywnie ocenili nasz obiekt. Dołożymy wszelkich starań, by w przyszłości dobrych komentarzy pod adresem Mariny Yacht Park było jak najwięcej. Wszystkim żeglarzom życzymy udanego sezonu żeglarskiego i pomyślnych wiatrów. Zapraszamy do Mariny Yacht Park - powiedział Marcin Mazurek, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

 Do dyspozycji gości Mariny Yacht Park dostępne są miejsca do cumowania jachtów oraz podstawowe usługi żeglarskie. Już niedługo zostanie oddany funkcjonalny bosmanat. Usługi portu będą stopniowo rozszerzane i jeszcze w tym sezonie żeglarskim Marina Yacht Park będzie posiadała pełną ofertę nawet dla najbardziej wymagających.

 

***

 

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów o wartości ok. 2,5 mld zł. Działalność Grupy Kapitałowej PHN skoncentrowana jest w Warszawie oraz największych regionalnych miastach  m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Łodzi oraz Wrocławiu. Ogólna powierzchnia GLA nieruchomości wchodzących w skład portfela nieruchomości Grupy Kapitałowej PHN wynosi około 320.000 mkw. PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Dodatkowych informacji udziela

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34, E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl